Zadzwoń do nas
+48 22 29 51 557

"Najbardziej kompleksowy system zarządzania uczestnikami dla organizatorów konferencji, kongresów i szkoleń"

Czytasz teraz: Strona główna » W trakcie wydarzenia » Aplikacja konferencyjna na iPad i Phone

Aplikacja konferencyjna na iPad i Phone

Dedykowana aplikacja
Aplikacja, kastomizowana pod kątem wydarzenia, otrzymuje unikalną nazwę, logo i interfejs. Raz przygotowana może być wykorzystywana w trakcie kolejnych edycji eventu.

Bieżąca aktualizacja treści
Zawarte w aplikacji informacje mogą być w dowolnym momencie aktualizowane. Cały proces odbywa się w tle i nie angażuje uczestnika. Przykładem jest agenda spotkania, która z różnych względów wymaga zmian w trakcie trwania wydarzenia (np. zmiana sali spotkania, nazwiska prelegenta).

Podstawowe funkcje
Podstawę aplikacji stanowi agenda spotkania z opisami poszczególnych sesji, informacje o prelegentach, ogólne wiadomości o spotkaniu oraz kontakt do organizatorów.

Dodatkowe funkcje

  • Komunikacja pomiędzy uczestnikami - wsparcie wysyłania prywatnych wiadomości pomiędzy gośćmi spotkania.
  • Komentarze i opinie - słuchacze sesji mogą na bieżąco wysłać swoją opinię lub pytanie do moderatora sesji, a ten wyświetla je na głównym ekranie lub przekazuje zaproszonym ekspertom prosząc o odpowiedź lub komentarz.
  • Ankiety i głosowania - służą zbieraniu odpowiedzi na pytania i przedstawianiu ich w formie ustrukturyzowanych wykresów.
  • Książka kontaktów - pozwala na udostępnianie pełnych danych kontaktowych wybranym uczestnikom spotkania i zapraszanie do sieci znajomych. Jednocześnie pomaga w zorientowaniu się kto pojawił się na wydarzeniu i wysłaniu, np. wiadomości z propozycją spotkania.
  • Miejsca siedzące - uczestnik ma możliwość sprawdzenia przy którym stoliku zarezerwowano dla niego miejsce w trakcie obiadu lub wieczornego bankietu. Interaktywna mapka wskaże drogę do stolika. 

Pobranie aplikacji i instalacja

Aplikacja jest umieszczana w AppStore i dostępna za darmo. Dodatkowo na stronie konferencji i w rozsyłanym do uczestników mailingu umieszczamy bezpośredni link do aplikacji. 

Czytaj więcej:

 
» Organizacja miejsc siedzących
» Interaktywna recepcja konferencji
» Projektowanie graficzne
» Promocja eventu

 
Przyjemność ze współpracy

Wybierając EventEye otrzymujesz gwarancję satysfakcji. Pracując nad Twoim projektem angażujemy się w niego w pełni zapewniając kompleksowe wsparcie techniczne i doractwo przez cały okres realizacji. Rozumiemy jak ważna jest elastyczność i otwarcie na nowe potrzeby, które nie zawsze są oczywiste w fazie planowania.

Co roku sami uczestniczymy w klikunastu konferencjach w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji, gdzie stale szukamy nowych inspiracji i rozwiązań.