Zadzwoń do nas
+48 22 29 51 557

"Najbardziej kompleksowy system zarządzania uczestnikami dla organizatorów konferencji, kongresów i szkoleń"

Czytasz teraz: Strona główna » Usługi » Automatyczne dodawanie treści

Automatyczne dodawanie treści

Interakcje z popularnymi platformami społecznymi, takimi jak Facebook lub Twitter, pozwalają wykorzystać potęgę komunikacji społecznej i uatrakcyjnić jej odbiór przez sporą rzeszę uczestników oraz ich otoczenie. Popularne stwierdzenie "Nie ma Cię na Facebooku? Nie istniejesz!" uzmysławia nam, że aby zaistnieć w sieci globalnej i trwale zaznaczyć tam swoją obecność, należy założyć konto na portalu.
Czynności wykonywane w rzeczywistości jesteśmy w stanie odwzorować w świecie wirtualnym, jaki udostępnia nam Facebook (obecnie największy portal społecznościowy w Internecie).

 • Publikowanie treści na Fan Page - aplikacja, po uzyskaniu dostępu do dowolnej strony typu Fan page, może bez ograniczeń publikować dowolne treści w czasie rzeczywistym.
  FaceBook_Event
 • Publikowanie treści na stronie użytkownika - użytkownikowi, który wyrazi zgodę na interakcję, aplikacja może publikować na tablicy dowolne treści.
  FaceBook_Wall
 • Lubienie Fan Page, zdjęć i postów - akcja lubienia Fan page musi odbyć manualnie, tj. poprzez kliknięcie użytkownika na przycisk "Lubię to" . Natomiast polubienie publikowanych zdjęć i postów na stronie Fan page odbywa się całkowicie automatycznie przez aplikację niezależnie od tego, czy użytkownik jest zalogowany, czy nie.
 • Komentowanie postów - komentowanie postów przez aplikację w imieniu użytkownika może znacznie usprawnić i przyśpieszyć publiczne zaistnienie każdej osoby.
 • Zarządzanie wydarzeniem - Facebook udostępnia przydatną usługę "Wydarzenia", dzięki której w łatwy i spójny sposób można komunikować się ze wszystkimi uczestnikami. Aplikacja w dowolnym momencie może podjąć decyzję o obecności na wydarzeniu każdego użytkownika.

  FaceBook_Event

  Aplikacja może w imieniu uczestnika dodać dowolny komentarz do postu.
  FaceBook_Comment
 • Proponowanie znajomości - spotkanie w świecie rzeczywistym może zaowocować propozycją znajomości na portalu Facebook. Jedna lub dwie znajome sobie osoby otrzymają na tablicę post w formie propozycji do wysłania zaproszenia widziany tylko przez właściciela tablicy.

  FaceBook_newConnection
 • Obecni znajomi - w czasie wydarzenia, na ekranie urządzenia podłączonego do systemu, użytkownik jednym ruchem może sprawdzić, kto z jego znajomych faktycznie uczestniczy w evencie.

» Organizacja miejsc siedzących
» Interaktywna recepcja konferencji
» Projektowanie graficzne
» Promocja eventu

 
Przyjemność ze współpracy

Wybierając EventEye otrzymujesz gwarancję satysfakcji. Pracując nad Twoim projektem angażujemy się w niego w pełni zapewniając kompleksowe wsparcie techniczne i doractwo przez cały okres realizacji. Rozumiemy jak ważna jest elastyczność i otwarcie na nowe potrzeby, które nie zawsze są oczywiste w fazie planowania.

Co roku sami uczestniczymy w klikunastu konferencjach w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji, gdzie stale szukamy nowych inspiracji i rozwiązań.