Zadzwoń do nas
+48 22 29 51 557

"Najbardziej kompleksowy system zarządzania uczestnikami dla organizatorów konferencji, kongresów i szkoleń"

Czytasz teraz: Strona główna » W trakcie wydarzenia » Bezdotykowa identyfikacja uczestników

Bezdotykowa identyfikacja uczestników

EventEye, dzięki połączeniu z systemem RFIDconf tm zbudowanym w oparciu o technologię radiowej identyfikacji RFID, pozwala na bezdotykową identyfikację uczestników eventu.

Za pomocą koncepcji RFID możemy przygotować interaktywne stoiska wyposażone w czujniki reagujące na odwiedzające je osoby. Wiadomość o pojawiającym się gościu może być natychmiast wykorzystana, np. poprzez wyświetlenie imiennego powitania (WelcomeScreen(tm)), prezentację wyników rozwiązanego quizu czy też przesłania próbek produktu nad wskazany przy rejestracji adres korespondencyjny uczestnika.
 
Jak to działa?
Umieszczone w obiekcie konferencyjnym czujniki RFID bezdotykowo rozpoznają osobę identyfikując jego unikatowy numer transpondera RFID, znajdującego się w etykiecie konferencyjnej. W zależności od obszaru, z jakiego mają być sczytywani uczestnicy zasięg działania czujników RFID jest modyfikowany.
Rozmieszczone na terenie wydarzenia ekrany dotykowe oraz interaktywne kioski pozwalają na wyświetlanie spersonalizowanych komunikatów i uruchamianie interaktywnych aplikacji, tj. ankiet, quizów, indywidualnego programu konferencji.
 

Bezpieczeństwo
Bezdotykowa identyfikacja osób przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa. Za pomocą identyfikatorów wyposażonych w czujnik RFID możliwe jest kontrolowanie dostępu uczestników spotkania do wybranych obszarów obiektu, na którym odbywa się wydarzenie.
Prawa dostępu mogą być przydzielone określonym grupom
(np. słuchacze, wykładowcy, trenerzy, obsługa). Dostęp weryfikowany jest poprzez czujniki RFID umieszczone w bramkach, ekranach przy wejściach do sal czy ręcznych czytnikach hostess kierujących ruchem. Dzięki możliwości zdefiniowania reguł powiadomienia alarmowego na wypadek naruszenia określonych sfer przez nieupoważnionych uczestników spotkania, informacja o aktywacji alarmu może być w dyskretny sposób przekazana organizatorom lub ochronie poprzez wiadomość tekstową lub alert w systemie.


 

Zapoznaj się dodatkowo z informacjami na temat:
» Kontroli wejść
» Monitorowania frekwencji
» Interaktywnych identyfikatorach RFID (iBadge)

 
Przyjemność ze współpracy

Wybierając EventEye otrzymujesz gwarancję satysfakcji. Pracując nad Twoim projektem angażujemy się w niego w pełni zapewniając kompleksowe wsparcie techniczne i doractwo przez cały okres realizacji. Rozumiemy jak ważna jest elastyczność i otwarcie na nowe potrzeby, które nie zawsze są oczywiste w fazie planowania.

Co roku sami uczestniczymy w klikunastu konferencjach w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji, gdzie stale szukamy nowych inspiracji i rozwiązań.