Zadzwoń do nas
+48 22 29 51 557

"Najbardziej kompleksowy system zarządzania uczestnikami dla organizatorów konferencji, kongresów i szkoleń"

Czytasz teraz: Strona główna » W trakcie wydarzenia » Cetyfikaty uczestnictwa

Cetyfikaty uczestnictwa

Automatyczne generowanie certyfikatów
Informacje zebrane podczas wypełniania formularza rejestracyjnego oraz statystyki powstałe na zakończenie, umożliwiają przygotowanie spersonalizowanych certyfikatów uczestnictwa. Przydatność tego rozwiązania sprawdza się zwłaszcza, gdy w programie spotkania pojawiają się testy, np. sprawdzające wiedzę czy inne formy uczestnictwa, premiowane nadawaniem punktów.

System przyznawania punktów
System umożliwia przypisywanie punktów każdemu z uczestników przez cały czas trwania eventu. Końcowe dane mogą być wyeksportowane i posłużyć do przygotowania spersonalizowanych certyfikatów, wysyłanych w formie elektronicznej lub tradycyjnej.Przeczytaj więcej o:

» Abstraktach i recenzjach
» Dystrybucji materiałów pokonferencyjnych

 
Przyjemność ze współpracy

Wybierając EventEye otrzymujesz gwarancję satysfakcji. Pracując nad Twoim projektem angażujemy się w niego w pełni zapewniając kompleksowe wsparcie techniczne i doractwo przez cały okres realizacji. Rozumiemy jak ważna jest elastyczność i otwarcie na nowe potrzeby, które nie zawsze są oczywiste w fazie planowania.

Co roku sami uczestniczymy w klikunastu konferencjach w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji, gdzie stale szukamy nowych inspiracji i rozwiązań.