Zadzwoń do nas
+48 22 29 51 557

"Najbardziej kompleksowy system zarządzania uczestnikami dla organizatorów konferencji, kongresów i szkoleń"

Czytasz teraz: Strona główna » Korzyści » Jeden panel administracyjny

Jeden panel administracyjny

Wszystko w jednym miejscu
To dewiza systemu EventEye. Tworząc system zależało nam, by każdy aspekt wydarzenia mógł być monitorowany i zarządzany z jednego łatwo dostępnego miejsca - panelu administracyjnego.

Ergonomia pracy
Przejrzyste rozłożenie funkcji, ergonomiczne menu oraz intuicyjne przyciski sprawiają, że zarządzenie wydarzeniem jest czystą przyjemnością. Poszczególne obszary zostały zgrupowane w funkcjonalne domeny uporządkowane są zgodnie z logiką organizacji spotkania. W panelu widoczne są tylko te funkcje, które będą wykorzystywane w ramach eventu. Zbędne moduły są dezaktywowane.

Różne poziomy dostępu
Zakres funkcji widzianych na panelu przez osoby obsługujące wydarzenie może być ograniczany w zależności od ustalonych praw dostępu. Przykładowo obsługa recepcji ma wgląd w pełną listę gości, ale nie może śledzić raportów z kampanii e-mailowych.

Panel administratora działa na komputerach stacjonarnych, laptopach, iPadach i iPhone'ach.

Przeczytaj więcej:
» Program spotkania
» Zarządzanie bazą noclegową
» Płatności i faktury
» Raproty i statystyki
» Aplikacja konferencyjna na iPad i iPhone

 
Przyjemność ze współpracy

Wybierając EventEye otrzymujesz gwarancję satysfakcji. Pracując nad Twoim projektem angażujemy się w niego w pełni zapewniając kompleksowe wsparcie techniczne i doractwo przez cały okres realizacji. Rozumiemy jak ważna jest elastyczność i otwarcie na nowe potrzeby, które nie zawsze są oczywiste w fazie planowania.

Co roku sami uczestniczymy w klikunastu konferencjach w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji, gdzie stale szukamy nowych inspiracji i rozwiązań.