Zadzwoń do nas
+48 22 29 51 557

"Najbardziej kompleksowy system zarządzania uczestnikami dla organizatorów konferencji, kongresów i szkoleń"

Czytasz teraz: Strona główna » W trakcie wydarzenia » Kontrola wejść

Kontrola wejść

 Moduł kontroli wejść
Apilkacja pomaga w weryfikacji prawa wejścia do określonej części przestrzeni wydarzenia, np. strefy dla VIPów, dziennikarzy czy do sal seminaryjnych w czasie wykładu, na który uczestnik się zapisał.
Dodatkowo za jego pomocą możemy kontrolować, czy uczestnik skorzystał już z limitowanej usługi oferowanej w trakcie spotkania, np. pobrania pakietu lunchowego czy materiałów promocyjnych.
Poza podstawowymi funkcjami dotyczącymi kontroli wejść, w panelu administracyjnym mamy możliwość na bieżąco, m. in. sprawdzić, którzy z uczestników pojawili się już na miejscu, ilość osób zgromadzonych na salach oraz sprawdzić, kto już opuścił obiekt.

Zapoznaj się z informacjami na temat:

» Sprzedaży wstępu na dodatkowe wydarzenia
» Większej wydajności organizacji
» Poprawy bezpieczeństwa


 
Przyjemność ze współpracy

Wybierając EventEye otrzymujesz gwarancję satysfakcji. Pracując nad Twoim projektem angażujemy się w niego w pełni zapewniając kompleksowe wsparcie techniczne i doractwo przez cały okres realizacji. Rozumiemy jak ważna jest elastyczność i otwarcie na nowe potrzeby, które nie zawsze są oczywiste w fazie planowania.

Co roku sami uczestniczymy w klikunastu konferencjach w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji, gdzie stale szukamy nowych inspiracji i rozwiązań.