Zadzwoń do nas
+48 22 29 51 557

"Najbardziej kompleksowy system zarządzania uczestnikami dla organizatorów konferencji, kongresów i szkoleń"

Czytasz teraz: Strona główna » W trakcie wydarzenia » Monitorowanie frekwencji

Monitorowanie frekwencji

Monitorowanie frekwencji
Usługa służy do pomiaru aktywności uczestników podczas wydarzenia, ich segmentacji oraz oceny popularności warsztatów, wykładów i innych wydarzeń oferowanych podczas eventu. Za pomocą systemu EventEye mogą Państwo w łatwy sposób zbierać informacje o pojawieniu się uczestników we wcześniej określonych lokalizacjach.

Wykorzystanie zebranych informacji
Informacje o aktywności uczestników są natychmiast dostępne w panelu administracyjnym i mogą być na bieżąco wykorzystywane do interakcji z uczestnikami.
Rozwiązanie to poza możliwością zaprezentowania, które z wydarzeń cieszyły się największym zainteresowaniem, umożliwia stworzenie rozbudowanych statystyk, które posłużyć mogą do późniejszej ewaluacji.


 

Zapoznaj się również z informacjami na temat:

» Kontroli wejść
» Bezdotykowej identyfikacji uczestników
» Interaktywnych identyfikatorów (iBadge)

 
Przyjemność ze współpracy

Wybierając EventEye otrzymujesz gwarancję satysfakcji. Pracując nad Twoim projektem angażujemy się w niego w pełni zapewniając kompleksowe wsparcie techniczne i doractwo przez cały okres realizacji. Rozumiemy jak ważna jest elastyczność i otwarcie na nowe potrzeby, które nie zawsze są oczywiste w fazie planowania.

Co roku sami uczestniczymy w klikunastu konferencjach w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji, gdzie stale szukamy nowych inspiracji i rozwiązań.