Zadzwoń do nas
+48 22 29 51 557

"Najbardziej kompleksowy system zarządzania uczestnikami dla organizatorów konferencji, kongresów i szkoleń"

Czytasz teraz: Strona główna » Korzyści » Optymalizacja kosztów

Optymalizacja kosztów

Jeden wspólny system
Oparcie kluczowych procesów wydarzenia na zintegrowanym systemie zarządzania pozwala zoptymalizować podejmowane decyzje i działania. Oszczędności pojawiają się już we wczesnych etapach pracy nad wydarzeniem i wynikają z braku konieczności ponoszenia nakładów na synchronizację danych pomiędzy różnymi systemami.

Elastyczne wykorzystanie mocy obliczeniowych
Jeden system to jeden moduł serwerowy. Dzięki temu bieżące koszty utrzymania pracujących aplikacji, nawet włączając w to koszty pracującego w tle serwera zastępczego, są znacznie niższe. Dedykowane systemowi EventEye serwery pracują równolegle, a w kluczowych momentach, gdy dany projekt wymaga chwilowego zwiększenia mocy obliczeniowych (np. w trakcie trwania konferencji uczestników), tymczasowo przydzielane są dodatkowe zasoby serwerów.


>> Monitorowanie frekwencji
>> Kontrola wejść

>> Bezdotykowa identyfikacja uczestników
>> Organizacja miejsc siedzących

 
Przyjemność ze współpracy

Wybierając EventEye otrzymujesz gwarancję satysfakcji. Pracując nad Twoim projektem angażujemy się w niego w pełni zapewniając kompleksowe wsparcie techniczne i doractwo przez cały okres realizacji. Rozumiemy jak ważna jest elastyczność i otwarcie na nowe potrzeby, które nie zawsze są oczywiste w fazie planowania.

Co roku sami uczestniczymy w klikunastu konferencjach w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji, gdzie stale szukamy nowych inspiracji i rozwiązań.