Zadzwoń do nas
+48 22 29 51 557

"Najbardziej kompleksowy system zarządzania uczestnikami dla organizatorów konferencji, kongresów i szkoleń"

Czytasz teraz: Strona główna » W trakcie wydarzenia » Organizacja miejsc siedzących

Organizacja miejsc siedzących

Pełna kontrola nad miejscami siedzącymi.
Dzięki integracji modułu kontroli wejść z modułem organizacji miejsc siedzących jesteśmy w stanie kontrolować liczbę potrzebnych miejsc na sali. W każdej chwili mamy dostęp do informacji zgromadzonych w panelu administratora na temat tego, ile miejsc zostało wykorzystanych w poszczególnych salach, gdzie są nadwyżki oraz gdzie należ
ałoby przygotować dodatkowe miejsca.

Ekrany informacyjne
Udostępniamy plan ustawienia miejsc siedzących i przypisać każde z miejsc do konkretnego uczestnika. Informację o przydzielonych miejscach siedzących goście mogą odczytać na ustawionych przy wejściu do sali ekranach. Wystarczy, że zbliżą identyfikator lub zeskanują kod kreskowy, by na ekranie z mapą układu stolików podświetliło się zarezerwowane dla nich miejsce. Swoje miejsce mogą również zobaczyć na ekranach urządzeń przenośnych (telefonu, iPada(tm)) w zakładce profil uczestnika.

Elastyczność
Wprowadzanie zmian organizacji miejsc siedzących odbywa się w czasie rzeczywistym poprzez panel administracyjny. Wszystkie informacje są na bieżąco aktualizowane w systemie i na wszystkich ustawionych przed salą ekranach .

Przeczytaj więcej na temat:

» Kontroli wejść
» Obsłudze recepcji
» Aplikacji konferencji na urządzenia mobilne
» Zarządzaniu bazą noclegową

 
Przyjemność ze współpracy

Wybierając EventEye otrzymujesz gwarancję satysfakcji. Pracując nad Twoim projektem angażujemy się w niego w pełni zapewniając kompleksowe wsparcie techniczne i doractwo przez cały okres realizacji. Rozumiemy jak ważna jest elastyczność i otwarcie na nowe potrzeby, które nie zawsze są oczywiste w fazie planowania.

Co roku sami uczestniczymy w klikunastu konferencjach w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji, gdzie stale szukamy nowych inspiracji i rozwiązań.