Zadzwoń do nas
+48 22 29 51 557

"Najbardziej kompleksowy system zarządzania uczestnikami dla organizatorów konferencji, kongresów i szkoleń"

Czytasz teraz: Strona główna » Przed wydarzeniem » Płatności elektroniczne i faktury

Płatności elektroniczne i faktury

Moduł płatności EventEye jest centrum transakcji finansowych wydarzenia.
Wszystkie dane są zaszyfrowane i zgrupowane w jednej zakładce panelu administratora. Moduł płatności integruje ze sobą wszystkie kanały finansowe. Niezależnie czy są to faktury papierowe, faktury elektroniczne (PDF), transakcje kartami płatniczymi czy płatności gotówkowe. W każdej chwili przed, w trakcie i po wydarzeniu mają Państwo dostęp do finansowego podsumowania wydarzenia.

Faktury
Wzór faktury daje możliwość zaprojektowania wyglądu dokumentu w sposób w pełni odpowiadający standardom firmy. Dodawane są m.in. logo i predefiniowane czcionki.

W celu usprawnienia wystawiania faktur mogą Państwo określić ich tryb (indywidualny zaraz po rejestracji lub hurtowy wystawiany raz na kilka dni), jak również sposób ich dostarczenia do uczestnika: w formie papierowej lub elektronicznej (PDF).

Płatności
Dzięki terminalom płatniczym umieszczonym na recepcji, EventEye umożliwia dokonywanie opłat rejestracyjnych zarówno podczas rejestracji on-line, jak i w czasie trwania wydarzenia.

EventEye jest zintegrowany z większością systemów kart płatniczych, m. in. VISA, MasterCard, Amex. Płatności elektroniczne realizowane są poprzez platformę DotPay.

Integracja
Jeżeli posiadasz własny system rejestracji płatności i księgowania transakcji, EventEye w łatwy sposób może zostać zintegrowany z Twoim rozwiązaniem. Dzięki temu zachowasz dotychczasowe procedury Twojej firmy.

Przeczytaj więcej o:

» Monitorowaniu frekwencji
» Interaktywnych identyfikatorach RFID (iBadge)
» Bezdotykowej identyfikacji uczestników

 
Przyjemność ze współpracy

Wybierając EventEye otrzymujesz gwarancję satysfakcji. Pracując nad Twoim projektem angażujemy się w niego w pełni zapewniając kompleksowe wsparcie techniczne i doractwo przez cały okres realizacji. Rozumiemy jak ważna jest elastyczność i otwarcie na nowe potrzeby, które nie zawsze są oczywiste w fazie planowania.

Co roku sami uczestniczymy w klikunastu konferencjach w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji, gdzie stale szukamy nowych inspiracji i rozwiązań.