Zadzwoń do nas
+48 22 29 51 557

"Najbardziej kompleksowy system zarządzania uczestnikami dla organizatorów konferencji, kongresów i szkoleń"

Czytasz teraz: Strona główna » Korzyści » Poprawa bezpieczeństwa

Poprawa bezpieczeństwa

Warunkiem poprawy bezpieczeństwa gości wydarzenia jest zapewnienie najwyższej kontroli nad tym, co się dzieje w trakcie trwania spotkania oraz wiedzy na temat osób, które poruszają się po obiekcie konferencyjnym. Weryfikacja tożsamości uczestników jest trudna technicznie, gdy jednocześnie przez punkty kontroli przemieszczają się setki osób. Stąd  w celu zapewnienia skutecznej pracy służb porządkowych i ochrony konieczne jest wyposażenie ich w narzędzia usprawniające proces identyfikacji osoby.

Nowoczesne narzędzia ochrony w miejscu wydarzenia (on-site)

W ramach rozwiązania EventEye dostarczamy zestaw bezprzewodowych urządzeń do weryfikacji prawa dostępu. Dzięki nim służby zabezpieczające spotkanie mają pełną możliwość identyfikacjioraz weryfikacji tożsamości uczestników.

Bezpieczne połączenie (szyfrowanie SSL)

Wszystkie dane wymieniane pomiędzy systemem EventEye a użytkownikami są szyfrowane 128-bitowym kluczem zgodnym z wymaganiami Głównego Instytutu Ochrony Danych Osobowych (GIODO). Bezpieczeństwo poparte jest certyfikatem bezpieczeństwa, jaki posiada platforma EventEye.

Zobacz dostępne funkcje powiązane z bezpieczeństwem:

>> Monitorowanie frekwencji
>> Kontrola wejść

>> Bezdotykowa identyfikacja uczestników
>> Organizacja miejsc siedzących
niewydolność krążenia, cukrzyca t2 leczona dietą i lekami doustnymi.

 
Przyjemność ze współpracy

Wybierając EventEye otrzymujesz gwarancję satysfakcji. Pracując nad Twoim projektem angażujemy się w niego w pełni zapewniając kompleksowe wsparcie techniczne i doractwo przez cały okres realizacji. Rozumiemy jak ważna jest elastyczność i otwarcie na nowe potrzeby, które nie zawsze są oczywiste w fazie planowania.

Co roku sami uczestniczymy w klikunastu konferencjach w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji, gdzie stale szukamy nowych inspiracji i rozwiązań.