Zadzwoń do nas
+48 22 29 51 557

"Najbardziej kompleksowy system zarządzania uczestnikami dla organizatorów konferencji, kongresów i szkoleń"

Czytasz teraz: Strona główna » Przed wydarzeniem » Program spotkania

Program spotkania

Stały dostęp
Moduł umożliwia tworzenie dowolnej ilości agend na dane wydarzenie z podziałem na dzień, czas trwania i miejsce. Agendy są publikowane na stronie wydarzenia oraz wyświetlane w aplikacji mobilnej wydarzenia.

Ścieżki tematyczne
Równolegle prowadzonych może być kilka ścieżek tematycznych w różnych salach wykładowych. Uczestnik ma możliwość zapisania się do wybranej grupy tematycznej. W jego kalendarzu zostaje odnotowana informacja o szczegółach sesji.

Aktualizacja agendy spotkania.
Nowe zmiany w programie spotkania mogą być na bieżąco aktualizowane. Uczestnicy wydarzenia są o nich informowani za pośrednictwem krótkich wiadomości (SMS) lub pocztą elektroniczną (e-mail).

Przeczytaj więcej o:

» Komunikacji z uczestnikami
» Certyfikatach uczestnictwa

 
Przyjemność ze współpracy

Wybierając EventEye otrzymujesz gwarancję satysfakcji. Pracując nad Twoim projektem angażujemy się w niego w pełni zapewniając kompleksowe wsparcie techniczne i doractwo przez cały okres realizacji. Rozumiemy jak ważna jest elastyczność i otwarcie na nowe potrzeby, które nie zawsze są oczywiste w fazie planowania.

Co roku sami uczestniczymy w klikunastu konferencjach w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji, gdzie stale szukamy nowych inspiracji i rozwiązań.