Zadzwoń do nas
+48 22 29 51 557

"Najbardziej kompleksowy system zarządzania uczestnikami dla organizatorów konferencji, kongresów i szkoleń"

Czytasz teraz: Strona główna » W trakcie wydarzenia » Rejestracja uczestników na miejscu

Rejestracja uczestników na miejscu

EventEye, dzięki aktualizowaniu danych w czasie rzeczywistym, umożliwia wprowadzenie do systemu uczestników, którzy nie zarejestrowali się na wydarzenie za pomocą formularza on-line.

Uczestnicy zarejestrowani na miejscu trwania spotkania, wprowadzani są do systemu na tych samych zasadach, co pozostali.

Należności za opłaty rejestracyjne czy wstęp na wydarzenia dodatkowe, uczestnicy mogą dokonać korzystając z terminali płatniczych dostępnych na miejscu.

Dzięki mobilnym zestawom do szybkiej rejestracji, uczestnicy otrzymują spersonalizowane identyfikatory z unikalnym kodem paskowym.


Zobacz więcej rozwiązań związanych z rejestracją:

» Rejestracja uczestników on-line
» Płatności i faktury
» Self check-in

 
Przyjemność ze współpracy

Wybierając EventEye otrzymujesz gwarancję satysfakcji. Pracując nad Twoim projektem angażujemy się w niego w pełni zapewniając kompleksowe wsparcie techniczne i doractwo przez cały okres realizacji. Rozumiemy jak ważna jest elastyczność i otwarcie na nowe potrzeby, które nie zawsze są oczywiste w fazie planowania.

Co roku sami uczestniczymy w klikunastu konferencjach w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji, gdzie stale szukamy nowych inspiracji i rozwiązań.