Zadzwoń do nas
+48 22 29 51 557

"Najbardziej kompleksowy system zarządzania uczestnikami dla organizatorów konferencji, kongresów i szkoleń"

Czytasz teraz: Strona główna » W trakcie wydarzenia » Self check-in

Self check-in

Dzięki tej funkcjonalności możemy wyeliminować kolejki oraz ograniczyć pracę związaną z obsługą rejestrujących się uczestników.

Self check-in polega na wypełnieniu formularza na dotykowym ekranie kiosku. System może zweryfikować status płatności i wydrukować identyfikator, który uprawnia uczestnika do wejścia na teren konferencji, targów lub na wybrane warsztaty.

Kioski rejestracyjne są bezprzewodowo połączone z centralną bazą zarejestrowanych uczestników, dzięki czemu status danej osoby jest uaktualniany na bieżąco.
Kiosk jest w stanie zarejestrować około 70 osób w ciągu jednej godziny. Aby proces przebiegał sprawnie, rejestracja może odbywać się na kilkunastu kioskach jednocześnie. Aby odciążyć tradycyjne kasy, zapewniamy kioski przystosowane do płatności online, np. poprzez system platnosci.pl.


Przeczytaj więcej o:


» Monitorowaniu frekwencji
» Interaktywnych identyfikatorach RFID (iBadge)
» Bezdotykowej identyfikacji uczestników

 
Przyjemność ze współpracy

Wybierając EventEye otrzymujesz gwarancję satysfakcji. Pracując nad Twoim projektem angażujemy się w niego w pełni zapewniając kompleksowe wsparcie techniczne i doractwo przez cały okres realizacji. Rozumiemy jak ważna jest elastyczność i otwarcie na nowe potrzeby, które nie zawsze są oczywiste w fazie planowania.

Co roku sami uczestniczymy w klikunastu konferencjach w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji, gdzie stale szukamy nowych inspiracji i rozwiązań.