Zadzwoń do nas
+48 22 29 51 557

"Najbardziej kompleksowy system zarządzania uczestnikami dla organizatorów konferencji, kongresów i szkoleń"

Czytasz teraz: Strona główna » Przed wydarzeniem » Sprzedaż wstępu na wydarzenia dodatkowe

Sprzedaż wstępu na wydarzenia dodatkowe

Dodatkowe wydarzenia
Funkcja dostępna dla aktywności pic1
wymagających dodatkowej opłaty i rejestracji, takich jak:
[+] wieczorne bankiety,
[+] płatne warsztaty,
[+] transfer z lotniska,
[+] wstęp do sali VIP,
[+] zwiedzanie miasta z przewodnikiem.

Zasada działania
Uczestnik określa aktywności, w których chce brać udział. Są one automatycznie dodawane do jego konta. Identyfikacja prawa skorzystania z wybranych aktywności odbywa się na podstawie identyfikatora konferencyjnego. Opłaty pobierane są w momencie dodania lub doliczane do konta uczestnika.

Weryfikacja
Podczas trwania wydarzenia prowadzimy rzetelną kontrolę dostępu. Każdy uczestnik posiada indywidualne konto, na którym zapisywane są informacje dotyczące dodatkowych aktywności, z których ma prawo korzystać. Jeśli uczestnik nie wykupił np. możliwości uczestnictwa w wieczornym bankiecie, informacja ta wyświetli się obsłudze kontrolującej wejścia.

Elastyczność
Jeśli uczestnik zdecyduje się wziąć udział w aktywności, może się na nią zapisać w dowolnym miejscu. Opłatę może wnieść na recepcji konferencji poprzez panel uczestnika lub przy każdym infokiosku. Aktywność zostanie natychmiast zainicjowana na koncie uczestnika.

Zobacz dostępne rozszerzenia dla formularza rejestracyjnego:

>> Sprzedaż wstępu na wydarzenia dodatkowe
>> Zakwaterowanie uczestników
>> Płatności elektroniczne
>> Ankiety i badanie opinii

 
Przyjemność ze współpracy

Wybierając EventEye otrzymujesz gwarancję satysfakcji. Pracując nad Twoim projektem angażujemy się w niego w pełni zapewniając kompleksowe wsparcie techniczne i doractwo przez cały okres realizacji. Rozumiemy jak ważna jest elastyczność i otwarcie na nowe potrzeby, które nie zawsze są oczywiste w fazie planowania.

Co roku sami uczestniczymy w klikunastu konferencjach w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji, gdzie stale szukamy nowych inspiracji i rozwiązań.