Zadzwoń do nas
+48 22 29 51 557

"Najbardziej kompleksowy system zarządzania uczestnikami dla organizatorów konferencji, kongresów i szkoleń"

Czytasz teraz: Strona główna » Przed wydarzeniem » Zakwaterowanie uczestników

Zakwaterowanie uczestników

Kompleksowe planowanie zakwaterowania i transportu uczestników wydarzenia.

Zasada działania Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Jako Organizator możesz wprowadzić do systemu bazę zakwaterowania z dostępnymi miejscami noclegowymi. Uczestnicy rezerwują pokoje bezpośrednio z formularza on-line lub telefonicznie poprzez kontakt z infolinią konferencji.  

Dostępne informacje
[+] o obiekcie: nazwa, adres, standard określany liczbą gwiazdek, link do strony internetowej hotelu oraz współrzędne geolokalizacji,

[+] o dostępnych miejscach: liczba wolnych pokoi, daty dostępności oraz typ pokoju (jednoosobowy, dwuosobowy).

Aktualny stan wolnych pokoi
Wraz z rezerwacją noclegu przez uczestnika wydarzenia, baza jest automatyczne aktualizowana. Organizator może na bieżąco kontrolować liczbę wolnych pokoi, a w razie potrzeby dodawać dodatkowe (zarządzanie zakwaterowaniem).

Pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i pokoje wspólne

Uczestnik może wybrać typ pokoju w jakim chce sie zatrzymać. System umożliwia rezerwację pokoju jednoosobowego. W celu zminimalizowania kosztów pobytu, istnieje możliwość zaoferowania uczestnikom opcji współdzielenia pokoju hotelowego ze znajomą osobą. Do kojarzenia współlokatorów może dojść automatycznie podczas rezerwacji on-line, bądź manualnie, np. przez biuro obsługi konferencji.

Lista gości hotelowych

Tworzenie listy gości jest ważnym elementem skutecznej komunikacji z hotelem. EventEye pozwala na zachowanie wykazu uczestników z różnych punktów czasowych, a następnie porównanie ich ze sobą. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie określić, które osoby zmieniły hotel lub kto jeszcze nie przybył na miejsce. Aktualizowane w czasie rzeczywistym zmiany w zakwaterowaniu dają pewność, że hotel posiada najświeższe informacje.

Listy transferowe

Możemy zdefiniować transport dla uczestników z hotelu (np. bus dla 9 osób), a następnie przyporządkować i wydrukować listy transportowe, które następnie są wręczane kierowcom.

Zobacz także:

>> Infolinia wydarzenia
>> Zarządzanie zakwaterowaniem (w trakcie wydarzenia)
>> Płatności elektroniczne
>> Feedback od uczestników i ankiety opinii

 
Przyjemność ze współpracy

Wybierając EventEye otrzymujesz gwarancję satysfakcji. Pracując nad Twoim projektem angażujemy się w niego w pełni zapewniając kompleksowe wsparcie techniczne i doractwo przez cały okres realizacji. Rozumiemy jak ważna jest elastyczność i otwarcie na nowe potrzeby, które nie zawsze są oczywiste w fazie planowania.

Co roku sami uczestniczymy w klikunastu konferencjach w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji, gdzie stale szukamy nowych inspiracji i rozwiązań.