Zadzwoń do nas
+48 22 29 51 557

"Najbardziej kompleksowy system zarządzania uczestnikami dla organizatorów konferencji, kongresów i szkoleń"

Czytasz teraz: Strona główna » W trakcie wydarzenia » Zarządzanie bazą noclegową

Zarządzanie bazą noclegową

Planowanie i alokacja zakwaterowania
Szczegółowe rozplanowanie zakwaterowania uczestników i przyporządkowanie wolnych miejsc noclegowych dokonywane jest w czasie rzeczywistym w oparciu o aktualną sytuację wykorzystania miejsc. System zbiera i porządkuje informacje dotyczące zapotrzebowania na noclegi, liczby wolnych pokoi w danym hotelu oraz wymagań uczestników wydarzenia odnośnie standardu hotelu.

Preferencje uczestników
W oparciu o wyrażane przez rejestrujących się uczestników życzenia, możliwe jest ich uwzględnienie przy tworzeniu list hotelowych. Uczestnicy mogą wskazać osoby, z którymi chcą współdzielić pokój dwuosobowy, określić preferowany typ pokoju czy lokalizację.

Miejsca hotelowe pod kontrolą

Dzięki temu modułowi w przeciągu kilku sekund jesteśmy w stanie sprawdzić, w którym hotelu zakwaterowany jest uczestnik wydarzenia.
Istotnym elementem w zarządzaniu bazą noclegową jest generowanie aktualnych list gości zakwaterowanych w danej lokalizacji. EventEye pozwala na bieżące wprowadzanie zmian, które natychmiast pojawiają się na wszystkich podłączonych do systemu stacjach roboczych. W ten sposób recepcje wszystkich hoteli mają pełen dostęp do aktualnych informacjach o gościach, których mogą się spodziewać.


Zapoznaj się również z informacjami na temat:
» Programu spotkania
» Płatności i faktur
» Raportów i statystyk

»

 
Przyjemność ze współpracy

Wybierając EventEye otrzymujesz gwarancję satysfakcji. Pracując nad Twoim projektem angażujemy się w niego w pełni zapewniając kompleksowe wsparcie techniczne i doractwo przez cały okres realizacji. Rozumiemy jak ważna jest elastyczność i otwarcie na nowe potrzeby, które nie zawsze są oczywiste w fazie planowania.

Co roku sami uczestniczymy w klikunastu konferencjach w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji, gdzie stale szukamy nowych inspiracji i rozwiązań.