Zadzwoń do nas
+48 22 29 51 557

"Najbardziej kompleksowy system zarządzania uczestnikami dla organizatorów konferencji, kongresów i szkoleń"

Czytasz teraz: Strona główna » Korzyści » Większa wydajność organizacji

Większa wydajność organizacji

Budując system EventEye skupiliśmy się przede wszystkim na maksymalnym wykorzystaniu automatyzacji procesu zarządzania wydarzeniem przy jednoczesnym ograniczeniu zaangażowania czasowego organizatorów. Spędzanie czasu nad ręcznym segregowaniem identyfikatorów dla gości czy tworzeniu list hotelowych i transportowych powinno być ostatnią rzeczą, której organizator eventu miałby poświęcać swoje cenne minuty pracy.

Logika systemu EventEye zakłada, że poprzez implementację algorytmów i automatycznych skryptów zyskamy cenne zasoby czasowe. Spożytkowanie ich na strategiczne dyskusje i działania zespołu oraz na
dopracowanie merytorycznych aspektów eventu przełoży się na lepsze decyzje i pozwoli uniknąć ewentualnych zagrożeń w trakcie wydarzenia.

Zwiększanie wydajności staramy się osiągać na każdym etapie pracy nad wydarzeniem. Już w czasie rejestracji implementujemy rozwiązania, które ograniczają zaangażowanie personelu organizatora, np. wykorzystując dane wprowadzone przez uczestników w tracie zgłoszenia. Stosując nasze rozwiązania korzystamy z nowoczesnych systemów opartych na technologii RFID (ang. radio frequency identification), które pozwalają nam rejestrować setki osób wchodzących do obiektu w zaledwie kilka sekund.

Rejestracja, monitoring czy odnajdywanie dowolnej informacji w systemie zajmuje zaledwie chwilę.Przeczytaj więcej o:

» Rejestracji uczestników on-line
» Zarządzaniu bazą noclegową
» Płatnościach i fakturach
» Raportach i statystykach

 
Przyjemność ze współpracy

Wybierając EventEye otrzymujesz gwarancję satysfakcji. Pracując nad Twoim projektem angażujemy się w niego w pełni zapewniając kompleksowe wsparcie techniczne i doractwo przez cały okres realizacji. Rozumiemy jak ważna jest elastyczność i otwarcie na nowe potrzeby, które nie zawsze są oczywiste w fazie planowania.

Co roku sami uczestniczymy w klikunastu konferencjach w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji, gdzie stale szukamy nowych inspiracji i rozwiązań.